تفاوت پرونده قتل راننده ماشین شماره

تفاوت: پرونده قتل راننده ماشین شماره تاکسی پرونده اختلاف اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار کنکور و دانشگاه اعلام نتیجه های نهایی نیمه دوم شهریور ، شرح گزینش رشته کنکور تشریح شد

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از قرار گرفتن دفترچه‌های چاپی گزینش رشته آزمون سراسری 97 بر روی باجه‌های روزنامه فروشی‌های کشور خبر داد و گفت: داوطلبان از 15 تا

اعلام نتیجه های نهایی نیمه دوم شهریور ، شرح گزینش رشته کنکور تشریح شد

شرح گزینش رشته کنکور تشریح شد/اعلام نتیجه های نهایی نیمه دوم شهریور

عبارات مهم : آموزش

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از قرار گرفتن دفترچه های چاپی گزینش رشته آزمون سراسری 97 بر روی باجه های روزنامه فروشی های کشور خبر داد و گفت: داوطلبان از 15 تا 20 مرداد ماه وقت دارند نسبت به گزینش رشته در این آزمون اقدام کنند.

دکتر حسین توکلی در گفت و گو با ایسنا، ضمن اعلام این مطلب اظهار کرد: کارنامه نتیجه های مرحله اول آزمون سراسری سال ۱۳۹۷ شب گذشته از طریق پایگاه اینترنتی شرکت سنجش آموزش کشور منتشر شد و داوطلبان مجاز به گزینش رشته از 15 تا 20 مرداد ماه می توانند با مراجعه به سایت این شرکت نسبت به گزینش رشته خود اقدام کنند.

وی در ادامه تصریح کرد: دفترچه راهنمای گزینش رشته های تحصیلی (دفترچه شماره ۲) هریک از گروه های آزمایشی مربوط نیز روز سه شنبه نهم مرداد منتشر شد و دفترچه چاپی گزینش رشته نیز از امروز چهارشنبه 10 مرداد بر روی باجه های روزنامه فروشی های سراسر کشور قرار گرفته است.

اعلام نتیجه های نهایی نیمه دوم شهریور ، شرح گزینش رشته کنکور تشریح شد

لذا داوطلبانی که مجاز به گزینش رشته های تحصیلی شده است اند، می توانند با مراجعه به باجه های روزنامه فروشی شهرستان محل اقامت خود و با پرداخت مبلغ ۱۵۰۰۰ (پانزده هزار) ریال (۱۵۰۰ تومان) بابت هر دفترچه به عنوان کارمزد توزیع دفترچه راهنمای گزینش رشته، در وقت مقرر نسبت به دریافت آن اقدام کنند. مورد نیاز به تاکید است دفترچه مذکور رایگان بوده و به جز هزینه ای که جهت کارمزد توزیع، تعیین شده است هزینه ای دیگری نباید پرداخت شود.

دکتر توکلی گفت: داوطلبان گروه های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و یا زبان های خارجی که مجاز به گزینش رشته شده است اند، می توانند دفترچه راهنمای گزینش رشته گروه آزمایشی ذی ربط را دریافت کنند. ضمنا بخش پیوست های دفترچه راهنمای گزینش رشته مشمول بر شرایط و ضوابط مؤسسات خاص و همینطور آدرس و ضوابط و شرایط دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی منحصرا در سایت شرکت سنجش واقع شده است است که به داوطلبان توصیه می شود جهت گزینش رشته و اطلاع از ضوابط و شرایط مؤسسات نسبت به مطالعه این بخش از طریق سایت شرکت اقدام نمایند.

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از قرار گرفتن دفترچه‌های چاپی گزینش رشته آزمون سراسری 97 بر روی باجه‌های روزنامه فروشی‌های کشور خبر داد و گفت: داوطلبان از 15 تا

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور همچنین شانس قبولی در کنکور امسال را بالای ۷۰ درصد بیان کرد و با تاکید بر اینکه ۴۶۷ هزار نفر جهت پذیرش در دوره روزانه دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی مجاز شدند، اضافه کرد: ۱۲۹ هزار نفر از این افراد در دوره روزانه و ۳۰ هزار نفر در نوبت شبانه پذیرفته خواهند شد. در مجموع حدود ۱۶۰ هزار داوطلب در این دوره ها پذیرش می شوند که اسامی چهار برابر این ظرفیت اعلام شد.

دکتر توکلی با بیان اینکه نتیجه های نهایی کنکور 97 نیمه دوم شهریور ماه اعلام می شود، خاطرنشان کرد: به طور کلی ۷۶۳ هزار و ۴۹۹ نفر در آزمون امسال پذیرفته خواهند شد که این آمار در مقایسه با سال گذشته تعداد ۱۹ هزار و ۴۹۹ نفر زیاد کردن یافته است.

اعلام نتیجه های نهایی نیمه دوم شهریور ، شرح گزینش رشته کنکور تشریح شد

واژه های کلیدی: آموزش | راهنمای | داوطلبان | آزمون سراسری | اخبار کنکور و دانشگاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz